ZAPOJTE SE S NÁMI DO KABELKOVÉHO VELETRHU

ZAPOJTE SE S NÁMI DO KABELKOVÉHO VELETRHU

Milí rodiče,

chcete se společně s námi zapojit do projektu, ve kterém se snoubí móda s pomocí a potkává se mladší generace se starší?

Mateřské školy ve Zlíně byly osloveny s nabídkou zapojit se do akce KABELKOVÝ VELETRH, jehož již 10. ročník pořádá Naděje Zlín se Zlínským deníkem.

USKUTEČNÍ SE DNE 13. 9. 2021 VE 13-19 HODIN V MĚSTSKÉM DIVADLE ZLÍN.

Jak to funguje? Do 10. září probíhá sběr kabelek „z druhé ruky“, které se budou dne 13. září 2021 prodávat v prostorách Městského divadla Zlín. Získané finanční prostředky pomohou zrealizovat projekt výměny antidekubitních matrací v Domě pokojného stáří Naděje Zlín. V tomto domově žijí senioři, kteří pro svou nemoc již nemohou zůstat doma, mnoho z nich je upoutaných na lůžko, a tak nestačí jen obyčejná matrace, ale je potřeba pořídit speciální produkty, které pomáhají předcházet proleženinám a ty jsou finančně náročnější.

Jak můžete pomoci VY, rodiče (maminky) dětí? Zapojte se do sbírky a přineste nám kabelky, které již nenosíte, ale které jsou stále hezké a nositelné. Kromě kabelek se může jednat také o peněženky a batohy. 

Seznam sběrných míst kam můžete své kabelky nosit zajdete ZDE, můžete je také přinést přímo k nám do MŠ (NEJPOZDĚJI dne 9. 9. 2021)pořadatelé si je u nás vyzvednou.

Co zato získáme? Zapojená Mateřská škola obdrží drobné výrobky ze sociálně terapeutických dílen, případně můžeme jít s dětmi během roku navštívit některou ze sociálně terapeutických dílen ve Zlíně.  

Milí rodiče, věřím, že doma najdete nejednu kabelku, batoh či peněženku, která Vám doma zabírá již jen místo, ale mohla by udělat radost a posloužit ještě někomu jinému.

Pojďte s námi pomáhat.

za kolektiv MŠ

Hana Pröschlová