S DELFÍNKEM OKOLO ZLÍNA

Milí rodiče a děti, připravili jsme si pro vás další kamínkovou výzvu. V okolí Zlína jsme rozmístili 5 kamínků, které můžete navštívit, podepsat se, nebo zanechat krátký vzkaz pro kamarády. Tyto kameny NEJSOU PUTOVNÍ!

U každého kamínku je plechovka s papírem a tužkou. Kamínek s plechovkou by měli zůstat u sebe.  S kamínky se můžete vyfotit a poslat nám email do školky.  Pro velké nadšence doporučujeme vzít sebou mapu a zaznačit trasu, po které jste se vydali od vašeho domu.

Cílem této výzvy je pobyt na čerstvém vzduchu a poznávání okolních krás. Všechna místa spadají do katastru města Zlína, takže se nemáte čeho bát.

Na kamínkách jsou nakreslené symboly naší školky.

DELFÍNEK je spojen z naší školkou možná již více než 25 let. V té době začala v naší školce tradice pravidelného předplaveckého výcviku dětí a pořádání Delfínkové olympiády.

RYBIČKY mají své místečko ve třídě sluníček od roku 2015. Děti je pravidelně krmí a někdy je na ně veselá podívaná. Součástí akvária jsou totiž dva čističi neobvyklých rozměrů.

ŽELVIČKA je mazlíček ve třídě berušek zatím jen krátkou dobu. Do třídy ji pořídila, té doby ještě paní učitelka Hanka v roce 2017. Byla maličká asi jako pětikoruna, ale od té doby nám pěkně povyrostla.

BERUŠKY a SLUNÍČKA jsou symboly dvou tříd v naší delfínkové školce od roku 2014.

Kamínky budou na místě do té doby, než se budeme zase moct vrátit do školky (zatím tedy do 21.3.2021, nebo raději do konce března?)

  1. Altán U Spáleného dubu (Areál Lazy – zastávkač.4)
  2. Přístřešek Sportovní areál Tlustá hora (Stezka zdraví Tlustá hora)
  3. Dolní zboženský rybník – přístřešek u rybníku
  4. Rozcestí Pod Rozhlednou (z Kocandy po modré cyklostezce)
  5. Přístřešek Pod Štákovým vrškem (Cyrilometodějská stezka)

http://