Hurá, jsou tady prázdniny!

Hurá, jsou tady prázdniny! 26.–2. 7. 2021

Konečně jsme se dočkali, už jsou tady prázdniny. A my jsme je přivítali ve velkém stylu. Poslední týden na konci června jsme si v pondělí zasportovali se Sokolem – na devíti stanovištích jsme  zkoušeli obratnost, postřeh a zručnost. Čekali na nás disciplíny jako skákání v pytli, házení do koše, válení sudů, slalomová dráha, házení míčků do obruče, jízda na kole.

V úterý za námi přijel výtvarník pan Lubomír Dostál, který nás za pomocí čárek, proužků a koleček učil, jak jednoduše nakreslit zvířátka, třeba medvěda, lišku, šneka.

Ve středu jsme si přinesli svoji oblíbenou hračku, byl totiž „Hračkový den“ a také poslední den školního roku. Školákům a také některým našim kamarádům ze třídy začaly prázdniny, uvidíme se s nimi zase až v září. S několika dětmi jsme se ale loučili nastálo, po prázdninách půjdou do školy. K prázdninám a létu patří teplé počasí, hrátky s vodou a zmrzlina.

V závěru týdne jsme v naší školce přivítali nové kamarády z okolních MŠ, kde už mají prázdniny. Rychle jsme se skamarádili, a všechno jim u nás ukázali. Doufáme, že se jim u nás bude líbit.

Všechny zdraví a krásné léto přeje paní učitelka Bohunka